Zaproszenia Ślubne Katalog 7 - Modern - Pieczątki Reklama Zaproszenia Ślubne Wizytówki

Przejdź do treści

Zaproszenia Ślubne Katalog 7 - Modern

Ślubne i dekoracyjne > Zaproszenia

Modern i Art Design

1 Projekt
Opłata jednorazowa, niezależnie od ilości zamawianych zaproszeń.
Pamiętaj, aby zaznaczyć tę opcję przy zamówieniu.
50.00 zł
Dodaj
2 Personalizacja Gości
Jeśli chcesz, aby imiona i nazwiska Gości zostały nadrukowane komputerowo, zanzacz tę opcję oraz podaj ilość sztuk odpowiadającą Twojej liście Gości.
1.00 zł
Dodaj
B032.082.16785
Zaproszenie w formie kalendarza. Podstawka wykonana z czerwonego matowego papieru. Nadruk tekstu wykonywany jest na sześciu osobnych kartkach, połączonych z okładką metalowymi srebrnymi kółkami. Wkładki wykonane z białego papieru z opalizującymi drobinkami.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13cm/13cm
9.90 zł
Dodaj
B100060
Okładka zaproszenia w kolorze ciemnego brązu przedstawia Młodą Parę wykonaną metodą hot print w kolorze brązu. Wkładka wykonana z metalizowanego papieru w odcieniu delikatnego ecru, na niej nadrukowany identyczny obrazek jak na okładce w kolorze beżowym. Do środka przymocowana jest na tzw. łapki mała wkładka. Całość zaproszenia ozdabiają częściowo wycięte 2 serduszka, które nachodzą na okładkę.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16cm/16cm
9.00 zł
Dodaj
C050811
Okładka zaproszenia metalizowana w kolorze ecru. Na okładce nadrukowane humorystyczne scenki oraz imiona i data ślubu Młodej Pary. Nadruk tekstu wykonujemy wewnątrz bezpośrednio na okładce.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 9,5cm/19cm
6.60 zł
Dodaj
C050863
Zabawne zaproszenie, które powstało z myślą o przyszłych rodzicach lub parach, które biorą ślub i jednocześnie zapraszają na chrzest dziecka. Okładka metalizowana, ozdobiona złoconym sercem, wewnątrz którego wykonano nadruk wesołej Pary. Środek matowy, ecru, składany na trzy części.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5cm/13,5cm
Dostępność ograniczona
7.00 zł
Dodaj
C051133
Eleganckie zaproszenie z najnowszej włoskiej kolekcji. Okładka metalizowana w kolorze ecru, na której znajduje się wytłoczona w kolorze beżowym tańcząca młoda para. Z lewej strony okładki wycięte jest okienko, przez które widać nadrukowaną wewnątrz zaproszenia identyczną młodą parę. Tekst drukowany jest bezpośrednio na okładce, która w środku jest w kolorze beżowym.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16cm/16cm
6.70 zł
Dodaj
F1066o
Zaproszenie wykonane z perłowego papieru w kolorze ecru. W okładce wycięte zostały trzy okienka w kształcie puzzli. Przez wycięcia widoczne są nadrukowane na pierwszej stronie wkładki trzy humorystyczne scenki z życia zakochanych. Do wkładki przymocowane są za pomocą złotej gumki dwa puzzle. Wkładka do nadruku tekstu w kolorze ecru.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 10,5cm/21cm
9.80 zł
Dodaj
F1068
Zaproszenie w formie wycinaki wykonane zostało z perłowego papieru w kolorze ecru. Nadruk bezpośrednio na zaproszeniu.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13cm/20cm
7.50 zł
Dodaj
F2493
Oryginalne dwustronne zaproszenie w kształcie serca. Jedna strona przedstawia fragment sukni ślubnej w kolorze perłowym z wytłoczonymi wzorkami oraz przyklejonym perłowym serduszkiem. Druga strona - w kolorze srebrnym - przypomina fragment ubioru Pana Młodego. Niektóre elementy zostały dodatkowo wytłoczone. Nadruk tekstu bezpośrednio na okładce. Koperta w kolorze perłowym.

Koperta GRATIS !!!

Rozmiar: 11,5cm/16,5cm .
5.00 zł
Dodaj
F3598
Oryginalne zaproszenie w białym kolorze. Na okładce znajduje się aplikacja, przypominająca Parę Młodą. Aplikacja przyklejona do sztywnej wkładki. Pociągają za wkładkę aplikacja przyjmuje pionową pozycję, a spod aplikacji ukazuje się tekst. Dodatkową ozdobą są perłowe tłoczenia.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5cm/20cm
5.00 zł
Dodaj
F60226
Okładka wykonana z matowego papieru w kolorze delikatnego fioletu. Zaproszenie składa się na 2 razy. Górna część, zakończona srebrną falką, bogato ozdobiona elementami kwiatowymi oraz srebrzeniami. Zaproszenie zamyka się za pomocą wyciętego srebrnego serca. Nadruk tekstu bezpośrednio na zaproszeniu.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 19,5cm/9,5cm
4.50 zł
Dodaj
F60261n
Zaproszenie wykonane z białego matowego papieru. Na okładce zaproszenia zostały nadrukowane tort weselny, kwiatki oraz serduszka. Nadrukowane elementy zostały dodatkowo ozdobione srebrzeniami i tłoczeniami. Wkładka do nadruku wykonana z tego samego papieru. Gdy wysuwamy wkładkę pociągając za srebrną wstążkę różowe serduszko przesuwa się do góry. Przez wycięcie w okładce w kształcie serca widnieją nadrukowane na wkładce inicjały Młodych.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 11cm/21cm
7.00 zł
Dodaj
F1376bg
Oryginalne zaproszenie z misternym wycięciem laserowym, wykonane z matowego papieru w kolorze bordowym matowym z wkładką do nadruku ecru matową. W ażurowy motyw roślinny wplecione są inicjały Młodej Pary.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
9.90 zł
Dodaj
F1360tb
Wyjątkowe zaproszenie z ażurowym wycięciem laserowym. Okładka wykonana z wysokiej jakości białego matowego papieru z delikatnym poddrukiem w kolorze miętowym. Wkładka do nadruku tekstu w kolorze miętowym. Na pierwszej stronie okładki możliwość wydruku imion Młodej Pary.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 13 cm
10.30 zł
Dodaj
F1381o
Oryginalne zaproszenie z misternym wycięciem laserowym, wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru z wkładką do nadruku w kolorze starego złota. W centralnej części miejsce do wycięcia laserowego imion Młodej Pary i daty ślubu.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 11 cm x 16,5 cm
8.60 zł
Dodaj
F1379sz
Wyjątkowe zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze starego złota. Nadruk tekstu bezpośrednio na okładce. Koperta z wkładką w kolorze starego złota z nadrukowanymi monogramami Pary Młodej, tworzy wraz z zaproszeniem klasyczny komplet.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 15 cm x 15 cm
8.90 zł
Dodaj
F1359tb
Wyjątkowe zaproszenie 3D wykonane z metalizowanego białego papieru. Okładkę ozdabia ażurowe wycięcie laserowe z elementami srebrzonymi. tłem dla wycięcia laserowego jest delikatny poddruk chmur. Wkładka do nadruku tekstu biała matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 15 cm x 15 cm
8.10 zł
Dodaj
F1381bs
Oryginalne zaproszenie z misternym wycięciem laserowym, wykonane z wysokiej jakości matowego, delikatnie fakturowanego papieru w kolorze złamanej bieli z wkładką do nadruku w kolorze miętowym. W centralnej części miejsce do wycięcia laserowego imion Młodej Pary i daty ślubu.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 11 cm x 16,5 cm
8.60 zł
Dodaj
F1378bs
Oryginalne zaproszenie z misternym wycięciem laserowym, wykonane z wysokiej jakości matowego, delikatnie fakturowanego papieru w kolorze złamanej bieli z wkładką do nadruku wykonanej z metalizowanego papieru w kolorze starego złota.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 11 cm x 16,5 cm
7.60 zł
Dodaj
F1375z
Zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości matowego białego papieru z widoczną delikatną fakturą. Prostą w formie okładkę ozdabia drukowana banderola w kolorze miętowym. Uroku dodaje kokardka wykonana z białego sznurka. Wkładka do nadruku ecru matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 10 cm
7.20 zł
Dodaj
F1385
Eleganckie zaproszenie wykonane z matowego papieru w kolorze ecru. Subtelny wzór okładki zaproszenia został wykonany techniką cięcia laserowego i złocenia. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 11 cm x 21,5 cm
7.60 zł
Dodaj
F1388m
Ażurowe zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze złotym,z ażurowym wycięciem laserowym. Wkładka z papieru barwionego w masie w kolorze antycznego złota.


Koperta GRATIS!

Rozmiar: 19 cm x 13 cm
8.30 zł
Dodaj
F1375r
Zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości matowego białego papieru z widoczną delikatną fakturą. Prostą w formie okładkę ozdabia drukowana banderola w kolorze pudrowego różu. Uroku dodaje kokardka wykonana z białego sznurka. Wkładka do nadruku ecru matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 10 cm
7.20 zł
Dodaj
F1392es
Zaproszenie ślubne wykonane z wysokiej jakości matowego papieru, delikatnie fakturowanego. Okładkę zdobi wytłoczone i wycięte laserowo serce, otoczone ażurowym motywem kwiatowym.Okładka z subtelnym uszlachetnieniem w postaci złocenia. Wkładka do nadruku wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16 cm x 16 cm
9.20 zł
Dodaj
F1391
Eleganckie zaproszenie w formie kieszonki, wykonane z matowego papieru w kolorze ecru. Subtelny wzór okładki zaproszenia został wykonany techniką cięcia laserowego i złocenia. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16,5 cm x 12 cm
8.10 zł
Dodaj
F1392zz
Zaproszenie ślubne wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w złotym odcieniu. Okładkę zdobi wytłoczone i wycięte laserowo serce, otoczone ażurowym motywem kwiatowym.Okładka z subtelnym uszlachetnieniem w postaci złocenia. Wkładka do nadruku wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze starego złota.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16 cm x 16 cm
9.40 zł
Dodaj
F1380tz1
Wyjątkowe zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru perłowym. Nadruk tekstu bezpośrednio na okładce. Ozdobna koperta z granatową metalizowaną wkładką, tworzy wraz z zaproszeniem klasyczny komplet.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 10 cm x 20 cm
4.90 zł
Dodaj
F1382
Wyjątkowe zaproszenie z misternym wycięciem laserowym, wykonane z wysokiej jakości matowych papierów w kolorze złamanej bieli z laserowo wyciętą ramką z brązowego papieru.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 13 cm
7.90 zł
Dodaj
F1380tz2
Wyjątkowe zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru perłowym. Nadruk tekstu bezpośrednio na okładce. Ozdobna koperta z metalizowaną wkładką w kolorze starego złota, tworzy wraz z zaproszeniem klasyczny komplet.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 10 cm x 20 cm
4.90 zł
Dodaj
F1369p
Klasyczne, drukowane zaproszenie wykonane z wysokiej jakości matowego papierów w kolorze beżowym. Okładkę ozdabia kolorowy nadruk motywów roślinnych. Uroku dodaje zielona kokardka ze sznurka, do którego przywiązane są wycięte laserowo ptaszki. Wkładka do nadruku ecru matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16 cm x 16 cm
7.90 zł
Dodaj
F1364
Nowoczesne zaproszenie w formie telegramu. Zarówno okładka w formie kieszonki jak i środek zaproszenia wykonane z wysokiej jakości beżowego matowego papieru.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 11 cm x 16,5 cm
7.20 zł
Dodaj
F1366
Zaproszenie wykonane z matowego papiery z delikatna fakturą. Okładkę ozdabia nadruk przedstawiający serce z odcisków. Uroku dodoaje zawieszka z wyciętym laserowo napisem zaproszenie.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 13 cm
7.40 zł
Dodaj
F1367
Zaproszenie w formie ślubnego auta, z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia kolorowy nadruk. Możliwość umieszczenia na okładce imion Młodej Pary. Nadruk tekstu bezpośrednio na okładce. Uroku dodają dwie aplikacje w formie puszek, przymocowane do zaproszenia brązowym sznurkiem.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16 cm x 16 cm
7.30 zł
Dodaj
F1363
Zaproszenie z wyciętą laserowo aplikacją przedstawiającą Młodą Parę. Okładka wykonana z wysokiej jakości papieru z delikatną fakturą. Na okładce wycięty laserowo napis zaproszenie. Wkładka wykonana z ekologicznego papieru.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 13 cm
5.90 zł
Dodaj
F1361
Nowoczesne zaproszenie wykonane z wysokiej jakości matowych papierów w odcieniach ecru. Kolorowy nadruk motywów roślinnych tworzy tło zaproszenia. Wkładka do nadruku z matowego fakturowanego papieru w kolorze ecru przewiązana zielonym sznurkiem. Uroku dodają dwa wycięte laserowo listki przymocowane do zielonego sznurka. Na pierwszej stronie okładki możliwość wydruku imion Młodej Pary i daty ślubu.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16 cm x 10 cm
7.20 zł
Dodaj
F1365
Nowoczesne, proste w formie zaproszenie, wykonane z wysokiej jakości matowych papierów. Okładka wykonana z ekologicznego papieru w delikatna fakturą. Uroku dodaje aplikacja z wyciętym laserowo sercem i białym nadrukiem w formie pieczęci, przymocowana do okładki dwoma nitami. Wkładka do nadruku ecru matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 13 cm
8.30 zł
Dodaj
F1368
Klasyczne, jednostronicowe zaproszenie wykonane z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze ecru. Uroku dodaje ciekawy kształt zaproszenia, oraz piękny motyw kwiatowy przypominający akwarelę.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 19,5 cm x 13 cm
4.70 zł
Dodaj
F1398
Wyjątkowe zaproszenie ślubne z motywem lawendy. Okładkę ozdabia ciekawe wycięcie laserowe oraz delikatne zdobienie wykonane fioletową folią. Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze złamanej bieli z delikatną fakturą. Wkładka do nadruku biała matowa. Na pierwszej stronie nadruk lawendy, dający tło wycięciu.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
6.90 zł
Dodaj
F1407
Zaproszenie w formie bramki, wykonane z wysokiej jakości beżowego matowego papieru z delikatną fakturą. Okładkę ozdabia ażurowe,wycięcie laserowe z folkowym motywem. Uroku dodaje satynową wstążką w kolorze beżowym. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze beżowym, dająca delikatne tło wycięciu laserowemu.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 19,5 cm x 12 cm
9.60 zł
Dodaj
F1394
Oryginalne zaproszenie wykonane z ekologicznego papieru w kolorze ecru. Zaproszenie zachowane w eco designie, wykonane z matowych papierów. Okładkę zdobi wycięty laserowo miłosny motyw. Wkładka do nadruku w papieru w stu procentach recyklingowego papieru w kolorze brązowym.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16 cm x 16 cm
8.50 zł
Dodaj
F1410tz
Zaproszenie w formie bramki, wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru z w kolorze ecru. Okładkę ozdabia ażurowe,delikatne wycięcie laserowe. Uroku dodaje satynową wstążką w kolorze beżowym. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze beżowym, dająca delikatne tło wycięciu laserowemu.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 19,5 cm x 12 cm
9.40 zł
Dodaj
F1395tz
Oryginalne zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru. Wkładka do nadruku z metalizowanego papieru w kolorze starego złota. Okładkę zdobi wycięty laserowo miłosny motyw. Uroku dodaje złota aplikacja w postaci jabłka.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 13 cm
8.95 zł
Dodaj
F1404bz
Wyjątkowe, bogato zdobione zaproszenie z najnowszej kolekcji. Okładka zaproszenia w kształcie kieszonki wykonana z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze brązowym. Okładkę ozdabia ażurowe wycięcie laserowe, hotstamping w kolorze miedzianym. Wkładka do nadruku tekstu z metalizowanego papieru w kolorze beżowym.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
7.90 zł
Dodaj
F1404tz
Wyjątkowe, bogato zdobione zaproszenie z najnowszej kolekcji. Okładka zaproszenia w kształcie kieszonki wykonana z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia ażurowe wycięcie laserowe oraz srebrzenie. Wkładka do nadruku tekstu z metalizowanego papieru w odcieniu lodowym.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
7.70 zł
Dodaj
F1408
Zaproszenie z najnowszej kolekcji, wykonane z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabia motyw Młodej Pary wykonany techniką cięcia laserowego i hotstampingu. Wkładka do nadruku tekstu metalizowana w kolorze perłowym, dająca delikatne tło wycięciu laserowemu.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 10 cm
7.20 zł
Dodaj
F1409sz
Wyjątkowe zaproszenie ślubne z misternym wycięciem laserowym w postaci kwiatów. Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości matowego papieru delikatnie fakturowanego w kolorze złamanej bieli i podkładki w kolorze starego złota.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13 cm x 19 cm
5.70 zł
Dodaj
F1403
Wyjątkowe zaproszenie ślubne z misternym wycięciem laserowym na okładce. Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości matowego papieru delikatnie fakturowanego w kolorze złamanej bieli. Wkładka do nadruku z w kolorze pastelowym miętowym.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 13 cm
6.80 zł
Dodaj
F1403ep
Wyjątkowe zaproszenie ślubne z misternym wycięciem laserowym na okładce. Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości matowego papieru delikatnie fakturowanego w kolorze ecru. Wkładka do nadruku z ekologicznego papieru w kolorze brązowym.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 13 cm
6.80 zł
Dodaj
F1400
Zaproszenie z najnowszej kolekcji, wykonane z wysokiej jakości metalizowanego brązowego papieru barwionego w masie. Okładkę w formie bramki ozdabia oryginalne wycięcie laserowe. Wkładka do nadruku tekstu perłowa lodowa. Całość przewiązana satynowa wstążka w kolorze beżowym.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
9.95 zł
Dodaj
F1413az
Oryginalne zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze antycznego złota. Wkładka do nadruku ecru matowa. Do okładki przymocowana została aplikacja w kolorze złotym z wycięty laserowo miłosnym motywem.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 10 cm
7.70 zł
Dodaj
F1412
Oryginalne zaproszenie wykonane z wysokiej jakości matowego papieru z delikatną fakturą. Zaproszenie jednostronne, z delikatnym nieregularnym różowym tłem. Uroku dodaje złocony motyw kwiatów.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 19 cm x 13 cm
4.50 zł
Dodaj
F1396
Wyjątkowe zaproszenie ślubne z misternym wycięciem laserowym na okładce, oraz dwoma motylami w formie kolorowych aplikacji. Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze ecru, wkładka do nadruku fioletowa matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16 cm x 16 cm
6.85 zł
Dodaj
F1411
Wyjątkowe zaproszenie z najnowszej kolekcji z motywem Młodej Pary. Okładka zaproszenia składana z trzech części, wykonana z matowego papieru w kolorze ecru z misternym motywem wyciętym laserowo. Na okładce znajduje się subtelne złocenie. Wkładka do nadruku tekstu z metalizowanego papieru w kolorze starego złota.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
6.80 zł
Dodaj
F1399
Wyjątkowe zaproszenie ślubne z misternym wycięciem laserowym na okładce, oraz dwoma motylami w formie laserowych aplikacji. Zaproszenie wykonane z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze ecru, wkładka do nadruku z w kolorze pastelowym miętowym.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16 cm x 16 cm
6.85 zł
Dodaj
F1397tb
Zaproszenie ślubne wykonane z wysokiej jakości matowego białego papieru. Na okładce znajduje się srebrny subtelny motyw pary jadącej na rowerze. Nadruk tekstu wykonujemy na matowej wkładce w kolorze białym.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 11 cm x 16,5 cm
3.90 zł
Dodaj
F1401tb
Zaproszenie ślubne wykonane z wysokiej jakości metalizowanego białego papieru barwionego w masie. Na okładce znajduje się subtelne srebrzenie serc i napisu zaproszenie. Nadruk tekstu wykonujemy na matowej wkładce w kolorze białym.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16,5 cm x 11 cm
3.95 zł
Dodaj
F1397tz
Zaproszenie ślubne wykonane z wysokiej jakości matowego papieru w kolorze ecru. Na okładce znajduje się wytłoczony i wyzłocony subtelny motyw pary jadącej na rowerze. Nadruk tekstu wykonujemy na matowej wkładce w kolorze ecru.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 11 cm x 16,5 cm
3.90 zł
Dodaj
F1401tz
Zaproszenie ślubne wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze ecru.Na okładce znajduje się subtelne złocenie serc i napisu zaproszenie. Nadruk tekstu wykonujemy na matowej wkładce w kolorze ecru.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 16,5 cm x 11 cm
4.20 zł
Dodaj
F1402
Wyjątkowe zaproszenie ślubne z motywem lawendy. Zaproszenie wykonane z ekologicznego matowego papieru w kolorze beżowymi z delikatną fakturą. Nadruk tekstu bezpośrednio na okładce. Uroku dodaje kokardka wykonana z jutowego sznurka.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 18,5 cm x 12,5 cm
7.40 zł
Dodaj
F1414
Nowoczesne zaproszenie jednostronne, wykonane z matowego białego papieru oraz podkładki z wysokiej jakości metalizowanego papieru barwionego w masie w kolorze srebrnym. Uroku dodaje subtelne srebrzenie, znajdujące się w górnej części zaproszenia.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 20 cm x 13,5 cm
6.70 zł
Dodaj
F1415
Nowoczesne zaproszenie, wykonane z matowego, delikatnie fakturowanego papieru w kolorze złamanej bieli. Nadruk tekstu bezpośrednio na okładce. Uroku dodaje ekologiczna banderola z wyciętym laserowo sercem.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 19,5 cm x 13,5 cm
6.60 zł
Dodaj
F1419
Klasyczne zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości matowego delikatnie fakturowanego papierów w kolorze ecru. Element dekoracyjny wykonany złotą folią. Zaproszenie podklejone do jednostronnie złotego papieru.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 19 cm x 13 cm
6.70 zł
Dodaj
F1416
Zaproszenie ślubne wykonane z matowego, ozdobnego ekologicznego papieru w kolorze ecru. Na okładce znajduje się nadrukowana zabawna ilustracja przedstawiająca Młoda Parę. Uroku dodaje wycięte laserowo serce, przez które widoczny jest nadruk imion nowożeńców. Wkładka do nadruku ecru matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
6.30 zł
Dodaj
F1424
Wyjątkowe zaproszenie wykonane z wysokiej jakości metalizowanego papieru w kolorze ecru. Okładkę ozdabiają malowane kwiaty. Uroku dodaje hotstamping w kolorze miedzianym, który dopełnia nadrukowany motyw kwiatowy. W centralnej części okładki znajduje się miejsce do nadruku imion Młodej Pary. Nadruk tekstu na matowej wkładce z papieru ryżowego.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
6.40 zł
Dodaj
F1428tz
Wyjątkowe zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości opalizującego papieru w kolorze ecru. Okładka zdobiona nowoczesne trójwymiarowe złote serce. Na okładce miejsce do nadruku inicjałów Młodej Pary i i daty ślubu. Wkładka do nadruku tekstu ecru matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
5.50 zł
Dodaj
F1428tb
Wyjątkowe zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości opalizującego papieru w kolorze białym metalizowanym. Okładka zdobiona nowoczesne trójwymiarowe srebrne serce. Na okładce miejsce do nadruku inicjałów Młodej Pary i i daty ślubu. Wkładka do nadruku tekstu biała matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
5.50 zł
Dodaj
F1422
Zaproszenie ślubne wykonane z matowego, ozdobnego papieru w kolorze ecru. Na okładce znajduje się nadrukowana zabawna ilustracja przedstawiająca Młoda Parę. Wkładka do nadruku ecru matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
6.10 zł
Dodaj
F1425
Zaproszenie ślubne, wykonane z wysokiej jakości matowego białego papieru z widoczną delikatną fakturą. Okładkę ozdabia nadrukowany motyw kwiatowy. W centralnej części znajduje się miejsce na inicjały Młodej Pary i datę ślubu. Wkładka do nadruku ecru matowa.

Koperta GRATIS!

Rozmiar: 13,5 cm x 13,5 cm
7.60 zł
DodajWiele zaproszeń doskonale pasuje również na inne okazje, takie jak jubileusze, urodziny oraz spotkania firmowe.

Do całości zamówienia doliczana jest kwota 50 zł.
 
 
Pozwala nam ona na przygotowanie spersonalizowanego projektu i próbnych wydruków.
Pozwoli to Państwu zobaczyć zaproszenie na żywo, przed podjęciem decyzji o druku całej partii zaproszeń.
 
 
Koszt personalizacji nazwisk gości na zaproszeniach wynosi 1,50 zł od zaproszenia.
 
 
Minimalna ilość zaproszeń w zamówieniu wynosi 15 sztuk.
 
 
Czas realizacji wynosi 10 dni roboczych.

biuro tel.      
729 776 774
77 44 25333

właściciel tel.   606 659 344
e-mail: dal@dal.opole.pl
Firma Usługowo-Handlowa DAL
mgr inż. Leszek Danielewicz
45-062 Opole, ul. Kościuszki 19/1A
NIP: 7541002936, Regon 530628946
mBank: 09 1140 2017 0000 4202 0318 2961
BREXPLPWMBK
Wróć do spisu treści